Małgorzata Mańka-Szulik |
Prezydent Miasta Zabrze |
|
|
|
|
Krzysztof Lewandowski |
Z-ca Prezydenta Miasta Zabrze |
|
|
|
|
Katarzyna Dzióba |
Z-ca Prezydenta Miasta Zabrze |
|
|
|
|
Borys Borówka |
Z-ca Prezydenta Miasta Zabrze |
|
|
|
|
Jan Pawluch |
Z-ca Prezydenta Miasta Zabrze |
|
|
|
|
Ewa Weber |
Sekretarz Miasta |
|
|
|
|
Piotr Barczyk |
Skarbnik Miasta |
|
|
|
|
Andrzej Gąska |
Naczelnik Wydziału Oświaty |
|
|
|
|
Monika Woźny |
Podinspektor w Wydziale Oświaty |
|
|
|
|
Artur Nowakowski |
Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności |
|
|
|
|
Grzegorz Kurnik |
Główny Specjalista w Wydziale Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności |
|
|
|
|
Grzegorz Boral |
Naczelnik Wydziału Infrastruktury Komunalnej |
|
|
|
|
Barbara Chamiga |
Zastępca Naczelnika Wydziału Infrastruktury Komunalnej |
|
|
|
|
Robert Sierla |
Zastępca Naczelnika Wydziału Infrastruktury Komunalnej |
|
|
|
|
Marek Wilczek |
Z -ca Naczelnika Wydziału Infrastruktury Komunalnej |
|
|
|
|
Michał Góźdź |
Inspektor w Wydziale Infrastruktury Komunalnej |
|
|
|
|
Barbara Kukuś- Popiół |
Inspektor w Wydziale Infrastruktury Komunalnej. |
|
|
|
|
Monika Skrabut |
Inspektor w Wydziale Infrastruktury Komunalnej. |
|
|
|
|
Monika Adamiec |
Inspektor w Wydziale Infrastruktury Komunalnej. |
|
|
|
|
Łukasz Petela |
Główny Specjalista w Wydziale Infrastruktury Komunalnej |
|
|
|
|
Henryk Michalski |
Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich
|
|
|
|
|
Justyna Magdziarz |
Podinspektor w Wydziale Infrastruktury Komunalnej. |
|
|
|
|
Marek Gregorczyk |
Zastępca Naczelnika Wydziału Spraw Obywatelskich |
|
|
|
|
Beata Marszałek |
Główny Specjalista |
|
|
|
|
Maria Zalewska |
Kierownik Referatu w Wydziale Spraw Obywatelskich |
|
|
|
|
Urszula Kycia |
Kierownik Referatu Działalności Gospodarczej |
|
|
|
|
Czesława Winecka |
Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej |
|
|
|
|
Grzegorz Dragańczyk |
Naczelnik Wydziału Geodezji |
|
|
|
|
Wojciech Kowalski |
Z-ca Naczelnika Wydziału Geodezji |
|
|
|
|
Joanna Szczepańska |
Inspektor w Wydziale Geodezji |
|
|
|
|
Zbigniew Kozik |
Naczelnik Wydziału Budownictwa |
|
|
|
|
Elżbieta Jankowska-Nowacka |
Z-ca Naczelnika Wydziału Budownictwa |
|
|
|
|
Jadwiga Strugacz |
Inspektor w Wydziale Budownictwa |
|
|
|
|
Aleksandra Pilna-Pasieka |
Inspektor w Wydziale Budownictwa |
|
|
|
|
Marzena Maksysz-Łobko |
Główny Specjalista w Wydziale Budownictwa |
|
|
|
|
Małgorzata Stefańska-Kaczmarczyk |
Inspektor w Wydziale Budownictwa |
|
|
|
|
Edyta Zelosko |
Naczelnik Wydziału Księgowości Urzędu |
|
|
|
|
Janusz Famulicki |
Naczelnik Wydziału Ekologii |
|
|
|
|
Bożena Kołodziej |
Główny Specjalista w Wydziale Ekologii |
|
|
|
|
Jolanta Błaszczak |
Główny Specjalista w Wydziale Ekologii |
|
|
|
|
Anna Wyleżoł |
Naczelnik Wydziału Zarządzania Nieruchomościami |
|
|
|
|
Agnieszka Gabor |
Inspektor w Wydziale Zarządzania Nieruchomościami |
|
|
|
|
Barbara Mrozek |
Kierownik Referatu Dodatków Mieszkaniowych |
|
|
|
|
Janina Balicka |
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego |
|
|
|
|
Sławomir Kenig |
Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego |
|
|
|
|
Bogusław Grudzień |
Podinspektor w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Katarzyna Kucia |
Naczelnik Wydziału Podatków i Opłat Lokalnych |
|
|
|
|
Aleksanra Łacinnik |
Naczelnik Wydziału Podatków i Opłat Lokalnych |
|
|
|
|
Paweł Lech |
Główny Specjalista w Wydziale Podatków i Opłat Lokalnych |
|
|
|
|
Beata Grzywa |
Główny Specjalista w Wydziale Podatków i Opłat Lokalnych |
|
|
|
|
Jadwiga Janowska |
Inspektor w Wydziale Podatków i Opłat Lokalnych |
|
|
|
|
Joanna Jarkiewicz |
Inspektor w Wydziale Podatków i Opłat Lokalnych |
|
|
|
|
Edyta Czarnasiak |
podinspektor Wydział Podatków i Opłat Lokalnych |
|
|
|
|
Helena Mercik |
Inspektor w Wydziale Podatków i Opłat Lokalnych |
|
|
|
|
Monika Marszałek |
Inspektor Wydział Podatków i Opłat Lokalnych |
|
|
|
|
Katarzyna Dziuba |
Inspektor w Wydziale Podatków i Opłat Lokalnych |
|
|
|
|
Grażyna Stępniak |
Podinspektor w Wydziale Podatków i Opłat Lokalnych |
|
|
|
|
Michalina Banasik |
Podinspektor w Wydziale Podatków i Opłat Lokalnych |
|
|
|
|
Agnieszka Mynarek (Rodek) |
Podinspektor w Wydziale Podatków i Opłat Lokalnych |
|
|
|
|
Magdalena Daniluk (Czerner) |
Inspektor w Wydziale Podatków i Opłat Lokalnych |
|
|
|
|
Elżbieta Sikora |
Naczelnik Wydziału Komunikacji |
|
|
|
|
Joanna Barańska |
Inspektor w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Małgorzata Kernert |
Zastępca Naczelnika Wydziału Komunikacji |
|
|
|
|
Katarzyna Rochnia |
Referent Wydział Komunikacji |
|
|
|
|
Eleonora Banach |
Podinspektor w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Małgorzata Sklorz |
Inspektor w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Magdalena Piotrowska |
Podinspektor w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Agnieszka Lipowska |
Młodszy Referent w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Katarzyna Skubacz |
referent Wydział Komunikacji |
|
|
|
|
Łukasz Krawczyk |
Inspektor w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Bernadeta Kozieł |
Podinspektor w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Małgorzata Matyasz (Danch) |
Podinspektor w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Adrianna Opielka |
Inspektor w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Renata Wesołowska |
Referent w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Danuta Seweryn |
Inspektor w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Joanna Musioł (Dymek) |
Referent w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Izabela Mazur |
Referent w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Ewa Pepel |
Pomoc administracyjna w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Danuta Sikorska-Grudzień |
Inspektor w Wydziale Budżetu i Analiz Finansowych |
|
|
|
|
Artur Siedlecki |
Inspektor w Wydziale Podatków i Opłat Lokalnych |
|
|
|
|
Roksana Cybulska (Szczepańska) |
Młodszy Referent w Wydziale Oświaty |
|
|
|
|
Walenty Biedulski |
Główny Specjalista |
|
|
|
|
Andrzej Twardecki |
Naczelnik Biura Nadzoru Właścicielskiego |
|
|
|
|
Magdalena Zaklińska (Janecka) |
Podinspektor w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Martyna Tatus |
Sekretarka w Wydziale Komunikacji |
|
|
|
|
Joanna Pilch |
|
|
|
|
|